Поради дачникам

Невибагливий багаторічник, який став моєю головною прикрасою в саду. Цвіте два рази за сезон

Думаю, практично на всіх ділянках є невеликі клумби, що прикрашають городню територію квітами. У більшості випадків у садівників вільного часу практично не залишається, тому приділяти багато уваги квітучим культурам просто немає можливості – як правило, на квітниках висаджуються невибагливі багаторічники, які легко пристосовуються до будь-яких умов і не вимагають до себе пильної уваги.На моїй дачі теж є невеликі квіткові “острівці”, які радують око – після трудового дня на грядках я люблю всістися на лавочку і милуватися, зростаючими на них, рослинами.

Я віддаю перевагу простим у догляді культурам, які б могли виростати на клумбі без моєї допомоги – все-таки город забирає у мене практично весь час, тому на вирощування квітів сил і бажання просто не залишається.Моїм новим фаворитом серед красивих багаторічників став молочай кипарисовий, який відразу ж привертає до себе увагу і просто чудово виглядає на клумбі. За своїм зовнішнім виглядом він нагадує невисокий кущик, всипаний ніжними листочками, на верхівці якого красуються невеликі квіточки приємного лимонного відтінку.

Чагарник швидко розростається і заповнює собою всі порожнечі на квітнику, тому його можна спокійно висаджувати на порожній території, яку він миттєво перетворить своєю присутністю.Звичайно, цій рослині теж час від часу потрібно буде приділити трохи уваги – полити і прополоти на клумбі бур’яни, але, погодьтеся, на це піде всього кілька хвилин.Ще один важливий момент – у стеблах рослини знаходиться особливий сік, що нагадує молоко (звідси і назва).
Знаю, що саме цим молочай і привертає увагу дітей – вони частенько обривають його гілочки. Однак слід ставитися до цього серйозно – сік рослини, потрапляючи на шкіру рук, може спровокувати алергічну реакцію.Так що, якщо ви до сих пір не знаєте, чим заповнити свої клумби, посадіть на них молочай – це красива рослина стане відмінним доповненням будь-якого квітника!Якщо стаття була вам корисна-ставте палець вгору і підписуйтесь на канал!

Related posts

Leave a Comment