Догляд за квітами

Колеус-все про відхід

Колеуси вважаються по праву самими невибагливими кімнатними рослинами. У цій статті ми розглянемо такі питання як догляд за колеусом, полив і розмноження колеуса.Колеус-догляд в домашніх условіяхколеус – це вічнозелений багаторічний чагарник.

Відрізняються колеуси від своїх родичів порівняно швидким зростанням. З особливостей догляду варто відзначити, що колеусам потрібно омолодження, тобто періодична обрізка. Не варто цього боятися, інакше рослина втратить свій декоративний вигляд (від нього залишиться голий стовбур з листям на маківці).

1 of 2шікарние колеусисадоводи вирощують колеус у відкритому грунті як однорічна рослина або на зиму викопують його і переміщують в горщик.Більшість квітникарів сходяться на думці, що квіти колеуса необхідно видаляти. Інакше рослина втрачає свій презентабельний строкатий забарвлення, вся сила йде на цвітіння, листя опадає.

Це, звичайно, справа особиста.Якщо ви новачок у квітникарстві, почніть з колеусів. Колеус – не примхлива кімнатна рослина.

Цим кімнатним рослинам лише необхідна достатня кількість сонячного світла, так як це теплолюбна і світлолюбна кімнатна рослина. При догляді за колеусом уникайте температури нижче 12 градусів.Для рівномірного росту крони колеуса і симетричності куща слід регулярно повертати горщик навколо своєї осі.

строкатий колеус. Фото Мокіна Наталія г. КрасноярскПолив і добриво колеусавласникам колеусов слід завжди стежити за грунтом в горщику, грунт в горщику завжди повинен бути злегка зволожений, особливо влітку і в період включення опалення.

Колеуси не потребують обприскування листя з розпилювача. При попаданні крапель води на листках залишаються сліди.Підгодовуємо колеус з весни по осінь комплексним добривом (для квітучих і декоративно-листяних кімнатних рослин) з інтервалом 1 раз в тиждень.

Розмноження колеусів розмножити колеус можна двома способами: насінням. Висаджувати насіння рекомендується у весняний період в невелику тару під тепличку, при появі сходів тепличку знімають.1 of 2колеуси з семянукорененіем живців.

Живці колеуса укорінюють у воді або у вологому грунті. Для розмноження підходять зрізані живці після омолодження.Читаємо Правила вкорінення живців в водеГрунт для колеуса підходить універсальний, який можна придбати в квітковому магазині або зібрати самостійно їх рівних частин листової і дернової землі і трохи піску.

Горщик для колеуса вибираємо за розміром кореневої системи. Ось такий простий кімнатна квітка під назвою колеус. Дякую за увагу!Джерело фото vk.
сомВам буде цікаво дізнатися:що виростити на підвіконні крім квітів?5 основних принципів догляду за фіалкамипрогулка по лісі в пошуках маслюків. Показую свій скромний ” урожай”

Related posts

Leave a Comment