Догляд за квітами

Гіпсофіла-блискучий водоспад з крихітних квітів

Гіпсофіла Сніжинка @cvetnik-doma.ru гіпсофіла відноситься до трав’янистих рослин, і в її роду більше ста видів. Є серед них багаторічники, однорічники, як сільноветвістие трави, так і невеликі чагарники.

Квітучі кущі гіпсофіли являють собою біле або рожеве хмара і вони чудово вписуються в будь-який ландшафт.До основних видів гіпсофіли відносяться: гіпсофіла витончена, & nbsp; гіпсофіла повзуча, & nbsp; гіпсофіла ясколковідная, & nbsp; гіпсофіла волотисте, & nbsp; гіпсофіла махрова,  гіпсофіла пухнастий сніг і гіпсофіла Галактика.1 of 9Гипсофила Галактика @kapusssta.

гігіпсофіла витончена і Галактика-однорічні рослини, а всі інші перераховані вище види – багаторічники. У гіпсофіли повзучої і гіпсофіли ясколковідной сланкі пагони, а гіпсофіла волотисте, гіпсофіла махрова і Галактика ростуть у вигляді куща, тільки якщо висота Галактики всього 30-40 см, то гіпсофіла волотисте виростає до 120 см.квітки у рослини дуже дрібні, і зібрані вони в пухкі суцвіття, які під час цвітіння покривають культуру немов мереживом.

В основному суцвіття білі, але є види і сорти гіпсофіли рожевих відтінків.Гіпсофіла повзуча @dachnik0ff.ru найкрасивіші низькорослі гіпсофіли: сорт “Сompacta Plena «і сорт» Rosenschleier«, а самі високорослі – сорт» Брістол Фейрі «і сорт»Фламінго”.

Гіпсофіла-дуже невибаглива рослина і широко застосовується для створення квітників. Застосовується культура і в народній медицині, так як має відхаркувальний і протизапальний ефект.Гіпсофіла Панікулата @2sotki.

ru гіпсофіла любить сухі і сонячні місця, і слаболужний грунт, що містить невелику кількість гумусу. Краще рН для нього-6,3-6,7. Не рекомендується садити культуру поблизу водойм, так як вона погано переносить надмірну вологу.

Виростити гіпсофілу не складно, і з цим впорається навіть початківець квітникар.Щоб виростити однорічну гіпсофілу досить в кінці квітня-в травні посадити насіння гіпсофіли відразу в грунт. А ось виростити багаторічну культуру можна тільки через розсаду.
Насіння гіпсофіли зберігають схожість до 2 років.

Related posts

Leave a Comment