Догляд за квітами

Про квіти бульбових бегоній: чоловічі і жіночі. Які треба обривати, щоб кущ цвів рясніше

Увага! Під час фотосесії жодна бегонія не постраждала. Квіти були зірвані поривами вітру під час грози, якою я милувалася з балконаЗдравствуйте, квітомани! В цьому році я перший раз вирощувала бульбові бегонії. Перед тим, як взятися за роботу, я уважно вивчила рекомендації по вирощуванню.

Жінка, чиїми бегоніями я милувалася в Instagram, в одному з постів написала: “якомога раніше відривайте непоказні “жіночі” квітки, щоб густо-махрових, чоловічих, було більше”. Обидва квітки бегонії-чоловічі, незважаючи на різницю в внешностіно зовнішній вигляд оманливий 😂 на практиці виявилося, що окремо взятий Бульба бегонії махрового сорту може видавати всі квіти – чоловічі і жіночі – немахровими. У мене з трьох штук таким виявився один.

Коли я стала шукати інформацію в інтернеті, що взагалі означає чоловічий і жіночий квітка у бульбової бегонії, я не знайшла докладного пояснення з фотографіями. Лише один запис на форумі, правда, без ілюстрації, повідала про принципову різницю. Подивіться на жіночий квітка:жіночий квітка бегонії легко упізнаваемсеменная коробочка під пелюстками виразно натякає: головна роль квітки – розмноження.

Зовсім інакше виглядає махровий чоловіча квітка. Здається, він бере на себе відповідальну роль залучення на бегонію комах запилювачів, адже обзавівся шикарними пелюстками, зібраними в “троянду”: Чоловіче квітка махрової бегонії – сама ніжність і ізяществоеслі перевернути його, то ніякої насіннєвої коробочки там вже немає: Тепер ви знаєте, як легко відрізнити чоловічу квітку від женскогоПрирода створила бульбову бегонію з хитринкою. Щоб бджола, залучена красивим чоловічим квіткою, не обійшла стороною і жіночий, в кисті-суцвітті завжди зібраний і перший, і другий тип.

За моїми спостереженнями, це “чоловічий + жіночий”або” жіночий+чоловічий+жіночий”. Виглядає це так: суцвіття бульбової бегоніівиламувати жіночі квітки радять якомога раніше. Якщо бегоній трохи і вони доступні, а не висять де – небудь під стелею веранди, я раджу обов’язково це робити.

Користь така: ідея-фікс бульбової бегонії – розмноження. Втім, як і у будь-якого іншого рослини. Відчувши, що у нього нічого не виходить, рослина випускає замість втраченим суцвіттям нові і нові, бажаючи всіма силами здійснити задумане.

Видалення жіночої квітки-економія сил. Бегонія не витратить їх на дозрівання насіння, які нам не потрібні. Ресурси підуть на збільшення цвітіння або (в кінці літа-восени) на закладку бруньок відновлення, від яких залежить помпезність цвітіння в наступному році.
Подивіться:як тільки утворилося молоде суцвіття, можна відвернути приквіток і відразу видно, хто є хто: шукайте жіночі квітки з боків від основного чоловічого знайомство з бегонією виявилося цікавим. Воно продовжиться наступного року) з повагою, Катерина.

Related posts

Leave a Comment