Спорт та схуднення

Заняття спортом в задоволення і без тренажерних залів вдома

Тренування з волейболу взимку-навесні 2020р з самого дитинства терпіти не могла бігати, займатися спортом, особливо в початковій школі не любила фізичну культуру, мені було дуже важко займатися і оцінки 5 бували рідко. Дивилася на своїх спортивних в такому ранньому віці однокласниць і захоплювалася ними, як далеко вони кидали м’ячі, як швидко бігали, грали в “мисливці і качки” і в цілому любили фіз культуру. Почала я займатися спортом прям грунтовно з 8 класу.

Хочу сказати спасибі своїм однокласникам, які вважали мене товстою і стібалися, як могли 🙂 Мама порадила мені тренування Джилліан Майклс. У своїй статті я розповідала більш детально про цього тренера, як схудла на 5 кг і як у мене з’явилася любов до спорту. Для тренувань потрібні були гантелі по 1кг, це один з найважливіших атрибутів для заняття спортом.

Завдяки ним можна тренувати руки, плечі, ноги. Так як худла я влітку, багато знайомих були здивовані, коли бачили мене в зовсім в іншому тілі, більш спортивну і підтягнуту. Мені ще дуже пощастило з фігурою, гріх був не стати кращою версією себе.

Новий рік 2020, тренування в тренажерному залі в 2018 записалася на волейбол і по вуха в нього закохалася. Який же кайф я отримую від тренувань, від чужих змагань (своїх не було, так як грати не вміла толком) познайомилася з дуже хорошими людьми, яким шалено вдячна за те, що вони є в моєму житті. Зараз я в своїй кращій формі, і щоб не втратити її, намагаюся регулярно тренуватися.

Крім гантель мені дуже допомагають гумки, які замовила на аліекспресс’е за копійки. Я включаю будь-які відео на ютуб “тренування на (Частина тіла) з гумками”, врубаю музику і отримую задоволення. Рекомендую тренування Хлої Тінг, забийте це ім’я в гуглі і вам видасть її сайт, вибирайте будь-яку Програму на ваш смак.

Мій спортивний інвентар. Крім цього ще пляшки на 5л (можна менше, все індивідуально) з водою замість млинців або штанги. Спорт допомагає розслабитися, крім цього він корисний для здоров’я.

Дофамін, серотонін і ендорфіни – гормони, що викликають відчуття щастя. Немає настрою-йди займайся спортом; нудно-йди займайся спортом; погано себе почуваєш-йди займайся спортом. Ха-ха, мій девіз!! 🙂 Я розповіла про свій досвід, а ви в коментарях можете написати про свій, або ж про той вид спорту, яким займаєтеся.
Мені буде дуже цікаво)

Related posts

Leave a Comment